Kézilabda MEFOB Döntő 2019

A 2019-as Kézilabda MEFOB Döntő 2. napjának programja:

Bridge Kupa mérkőzés az 5. helyért:

9:00 PTE – BME
(46 - 35)
Jegyzőkönyv

Bridge Kupa Bronzmérkőzés:

10:30 EKE - DE
(33 - 27)
Jegyzőkönyv

Pannonwork Kupa Bronzmérkőzés: (Egyetemi Edzőcsarnok)

10:30 TE - SZTE
(44 - 32)
Jegyzőkönyv

Pannonwork Kupa Döntő mérkőzés:

12:00 PTE – EKE
(22 - 39)
Jegyzőkönyv

Bridge Kupa Döntő mérkőzés:

13:30 TE - SZE
(27 - 22)
Jegyzőkönyv

15:00 Eredményhirdetés


Végeredmény:

Bridge Kupa - Férfi Kézilabda Döntő

1. Testnevelési Egyetem
2. Széchenyi István Egyetem
3. Eszterházy Károly Egyetem
4. Debreceni Egyetem
5. Pécsi Tudományegyetem
6. Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Pannonwork Kupa - Női Kézilabda Döntő

1. Eszterházy Károly Egyetem
2. Pécsi Tudományegyetem
3. Testnevelési Egyetem
4. Szegedi Tudományegyetem
5. Károli Gáspár Egyetem

KÜLÖNDÍJAK

LEGJOBB KAPUS

Férfi: Mlinkó Gábor (TE)

Női: Győrffy Alexandra (EKE)

GÓLKIRÁLY

Férfi: Hans Johann Schmidt (BME – 31 gól) // Pethő Ákos (DE – 31 gól)

Női: Borbély Márta (EKE – 35 gól)

LEGTECHNIKÁSABB JÁTÉKOS

Férfi: Menyhárt Máté (EKE)

Női: Szűcs Dalma (SZTE)
LEGJOBB EDZŐ

Férfi csapat: Adorján Gábor (TE)

Női csapat: Debre Viktor (EKE)


A 2019-as Kézilabda MEFOB Döntő 1. napjának eredményei:

Mérkőzések:


Bridge Kupa - Férfi Kézilabda Döntő

 

Győr Városi Egyetemi Csarnok

BRIDGE KUPA – FÉRFI KÉZILABDA DÖNTŐ EREDMÉNYEI (A CSOPORT)

 

NÉV

TE

PTE

EKE

Pont

Gól-különbség

Hely

TE

 

22-22

26-24

3

+2

1. 

PTE

22-22

 

 27-28

1

-1

3. 

EKE

24-26

28-27 

 

2

-1

2. 

 

BRIDGE KUPA – FÉRFI KÉZILABDA DÖNTŐ EREDMÉNYEI (B CSOPORT)

 

NÉV

BME

SZE

DE

Pont

Gól-különbség

Hely

BME

 

29 - 35

 27 - 33

0

-12

 3. 

SZE

35 - 29

 

30 - 24 

2

+12

 1.

DE

 33 - 27

 24 - 30

 

2

0

 2.

 

Eredmények / Jegyzőkönyvek

9:00 TE - PTE 
(22-22)
Jegyzőkönyv


10:30 BME - SZE
(29-35)
Jegyzőkönyv


12:00 TE - EKE
(26-24)
Jegyzőkönyv

13:30 BME - DE
(27-33)
Jegyzőkönyv

15:30 PTE - EKE
(27-28)
Jegyzőkönyv

17:00 SZE - DE
(30-24)
Jegyzőkönyv

 

Pannonwork Kupa - Női Kézilabda Döntő

 

Egyetemi Edzőcsarnok

PANNONWORK KUPA – NŐI KÉZILABDA DÖNTŐ EREDMÉNYEI (A CSOPORT)

 

NÉV

PTE

TE

Pont

Gól-különbség

Hely

PTE

 

23-23
30-30 (33-31)

3

+2

 1.

TE

23-23
30-30 (31-33)

 

1

-2

 2.

 

PANNONWORK KUPA – NŐI KÉZILABDA DÖNTŐ EREDMÉNYEI (B CSOPORT)

 

NÉV

EKE

SZTE

KRE

Pont

Gól-különbség

Hely

EKE

 

57 - 29

44 - 22

4

+50

1. 

SZTE

29 - 57

 

 50 - 22

0

0

 2.

KRE

 22 - 44

 22 - 50

 

 0

 -50

 3.


Eredmények / Jegyzőkönyvek

10:30 EKE - SZTE
(57-29)
Jegyzőkönyv
Jegyzőkönyv_2

12:00 PTE - TE
(23-23)
Jegyzőkönyv

13:30 EKE - KRE
(44-22)
Jegyzőkönyv

17:00 SZTE - KRE
(50-22)
Jegyzőkönyv

18:30 TE - PTE
(30-30)*
*Büntetőkkel: 31 - 33
Jegyzőkönyv

 

Ügyfélfogadás

2019. május 13 - 2019. augusztus 20. között:

Kedd, csütörtök:

de. 9:00 - 11:30-ig

du. 13:30 - 15:00-ig

Szerda:

de. 9:00 - 11:30-ig

Galéria

Események

Nyári záróvizsga időszak 2019. június 19. 00:00 - 2019. június 28. 19:00
Szenátusi Ülés 2019. június 24. 14:00 - 15:00
Diplomaátadó ünnepély - ESK 2019. június 29. 15:00 - 16:00
Méltányossági vizsgák 2019. július 3. 00:00 - 2019. július 6. 23:00
Nyári ügyeleti rend 2019. július 29. 00:00 - 2019. augusztus 20. 23:00